Niečo o nás

NAŠOU VÍZIOU JE ZDOKONAĽOVAŤ SVOJU PRÁCU.

Sme mladí ľudia ktorých koníčkom je vytváranie web stránok a oprava PC. Vo svojom voľnom čase riešime rôzne problémy a snažíme sa pomôcť bežným ľuďom s nástrahami, ktoré im ich PC kamarát, alebo web stránka prinesie. Pracujeme aj s externými firmami, ktoré Vám dodajú tovar priamo domov, aby ste nemuseli čakať v dlhých radoch v obchodoch. Tešíme sa, keď aj Vám, budeme vedieť pomôcť.
                                                                                                                               
                                                                         V našej spolupráci je už 26 web stránok, pozri si naše referencie
 
   61

reproduktor    mikrofonmik repr

 babinovo.eu má na požičanie ozvučovanie 4x400 W reproduktory do ktorých sa dajú pripojiť usb, SD karta, notebook, a 2 ks mikrofón na diaľkove. 2.ks mikrofón s káblom a stojanom.                                                      
 
Môžete použiť na ozvučenie prednášok, spoločenské akcie a spevácky zameraných podujatí atd.. Túto aparatúru Vám dovezieme priamo na akciu kde ju osadíme a spustíme. A ak budete mať záujem vašu akciu aj môžeme nafotiť. Po skončení akcie si ju prídeme zobrať. Požičiavanie iba v okrese Námestovo a D.Kubín.

                              Potrebujete kalendár s vlastnými fotkami alebo tlač plagátov a tak podobne, napíšte nám svoju ponuku a my sa Vám ozveme.
12
 
bielepoz
 
 
 
Fotenie rôznych spoločenských akcii , plesov, osláv, dni obce atd. Po dohovore fotky priamo na akcii.
 
http://www.jankafoto.sk
tel.:0901 / 703 390
 

Spolupráca

  Našimi partnermi sú veľké firmy, ktoré s nami spolupracujú a podieľajú sa na vašich opravách, predaja tovaru alebo správe internetu.

        logo janka 1

Daj o nás vedieť